Pořady na téma Achillovy paty evoluce

3. diskuzní pořad: Původ života

Zveme vás na další pokračování zajímavého on-line diskusního pořadu, do kterého se můžete zapojit se svými otázkami, navazuje na předchozí díly série, které můžete shlédnout z níže uvedených záznamů.

2. Diskuzní pořad: Genetika a DNA

1. diskuzní pořad: Přirozený výběr

Přirozený výběr je termín, který jsme určitě již někdy slyšeli. Co ale přesně znamená, jak funguje a je to skutečně hybná síla evoluce? To jsou otázky, na které budeme hledat odpovědi.

Diskuzní pořad: Úvodní diskuze k seriálu

Hosté:

  • RNDr. Jarmila Králová, CSc.
  • Mgr. Pavel Kostečka, Ph.D.
  • Oldřich Svoboda, Th.D.
  • Radim Passer a Tomáš Chmel
  • Pořad moderuje Jan Libotovský

V poslední době stále více lidí přemýšlí o hlubších tématech naší existence – jaký je smysl našeho života, kam směřujeme a co nám může nabídnout budoucnost. Při takovém přemýšlení, se ale těžko můžeme vyhnout otázkám našeho původu a vzniku. To, jestli jsme výsledkem naprosté náhody nebo výsledkem záměru a plánu úžasné inteligence, ovlivňuje nejen naše přemýšlení o těchto tématech, ale také celý náš život, naše postoje, naši budoucnost. Bible nás s touto inteligencí seznamuje a my jsme uvěřili, že tím Tvůrcem a Stvořitelem je Bůh, který se sám nazývá naším Otcem a vším, co dělá, nás ubezpečuje o své nepodmíněné lásce k nám. Mnoho lidí má ale pocit, že evoluční teorie jednoznačně vyvrátila možnost Stvořitele. Je to ale skutečně tak? Potvrzují vědecké objevy jednoznačně náš náhodný vznik? Můžeme přesto věřit biblické zprávě o Boží stvořitelské moci a činu? Má tato víra racionální základ?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kontaktní formulář

11 + 13 =

Kontakt:

Maranatha z.s.
Jemnická 887/4
140 00 Praha 4 - Michle

telefon: +420 775 194 370
e-mail: info@maranatha.cz
web: www.maranatha.cz

IČO: 26585065
DIČ: CZ26585065
Spolek zapsaný ve Spolkovém rejstříku u Městského soudu v Praze, Spisová značka L 12577

Platební brána ComGate